Азовэлектросталь Азовэлектросталь  
На главную

ГЛАВНАЯ
О ПРЕДПРИЯТИИ
НОМЕНКЛАТУРА ПРОДУКЦИИ
НАГРАДЫ
КОНТАКТЫ
ПАРТНЕРЫ
АКЦИОНЕРАМ
НОВОСТИ ПРЕДПРИЯТИЯ

16-07-2010

Поздравления с Днём металлурга от В.М. Литвина

Колективу

«АзовЕлектроСталі»

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня металурга.

Історія «АзовЕлектроСталі», що веде свій відлік з 1982 року, коли були запущені перші печі для виплавляння зливків та крупних відливок, сповнена трудової звитяги, творчого пошуку, вагомих виробничих набутків.

Сьогодні «АзовЕлектроСталь» - сучасне підприємство, що спеціалізується на випуску вагонного литва, спеціальних литих і кованих заготовок для важкого, енергетичного і транспортного машинобудування, металургійної, гірничодобувної та інших галузей промисловості України. Найважливіші процеси формування, виплавляння та очищення сталі здійснюються за допомогою комп'ютерних систем, які контролюють всі технологічні етапи виробництва.

Активна інноваційна політика, творчо переосмислений європейський досвід створення автоматизованих формувальних ліній, вдало проведена реконструкція печей дозволили підприємству орієнтуватися на випуск майже 600 тисяч тонн високоякісної сталі вже в найближчому майбутньому. Все це здатне вивести його в число не тільки потужних металургійних підприємств України, але й зробити тут електросталеплавильне виробництво найбільш екологічно чистим у галузі.

Професіоналізм, сумлінна, цілеспрямована та наполеглива праця чотирьохтисячного трудового колективу були гідною відповіддю фінансово-економічним викликам новітнього часу. Попри всі труднощі й негаразди, ви розширюєте масштаби своїх завдань - далі підвищувати енергоефективність виробництва, глибше проводити його технічну модернізацію, міцніше утверджувати свої позиції на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Переконаний, дружний колектив «АзовЕлектроСталі» докладе максимум зусиль, аби славний літопис його трудових звершень примножувався новими досягненнями і перемогами.

У день професійного свята металургів складаю щиру вдячність працівникам заводу, всім, хто, збагачуючи і примножуючи славні традиції галузі, зміцнює національну економіку й слугує прикладом самовідданого трудового служіння рідному народові, своїй державі.

Бажаю вам і вашим родинам миру, добра, благополуччя і всіляких гараздів.

 

Володимир ЛИТВИН,

голова Верховної Ради України.

 

 

 

2006-2007 © "Азовэлектросталь"
Дизайн и секс шопхостинг MariupolCity.com