Азовэлектросталь Азовэлектросталь  
На главную

ГЛАВНАЯ
О ПРЕДПРИЯТИИ
НОМЕНКЛАТУРА ПРОДУКЦИИ
НАГРАДЫ
КОНТАКТЫ
ПАРТНЕРЫ
АКЦИОНЕРАМ
НОВОСТИ ПРЕДПРИЯТИЯ

16-07-2010

Поздравления с Днём металлурга от В.Ф. Януковича, Н.Я. Азарова, В.М. Литвина

Працівникам

металургійної та гірничодобувної

промисловості України.

 

Шановні друзі!

 

Від щирого серця вітаю з професійним святом - Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості України.

Ви - представники славних і почесних професій - гідно продовжуєте традиції своїх попередників, робите вагомий внесок у сучасний економічний потенціал держави.

Сьогодні економіка України складає іспит на витривалість, конкурентоспроможність та надійність. Перед нами стоять складні завдання, але переконаний, що, розпочавши реформи, ми твердо стали на шлях стабілізації та успішного розвитку економіки. Цей успіх багато в чому залежить від вас - людей праці.

Бажаю вам міцного здоров'я, невичерпної життєвої енергії, нових трудових звершень та добробуту.

 

В. ЯНУКОВИЧ,

Президент України.

Шановні працівники та ветерани

підприємств, організацій і установ гірничо-

металургійного комплексу України!

 

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

Гірничо-металургійний комплекс України — провідна галузь промисловості держави, найважливіша складова національної економіки.

Унікальний характер праці металургів і гірників завжди викликав і викликає почуття глибокої поваги до вашої професії.

Протягом багатьох років ви своєю самовідданою працею зміцнюєте індустріальну потужність держави, забезпечуєте стабільну роботу і розвиток усього господарського комплексу. Навіть у сьогоденних нелегких умовах світової фінансово-економічної кризи гірничо-металургійний комплекс України завдяки вашому професіоналізму, досвіду і наполегливості не втрачає своїх позицій на світовому ринку.

Сьогодні перед вами стоять складні та багатогранні завдання — впровадження нових технологій, підвищення конкурентоспроможності продукції, забезпечення раціонального використання всіх видів ресурсів, збереження навколишнього природного середовища.

Вірю, що багаті традиції, досвід, знання справи, усвідомлення високої відповідальності за долю країни допоможуть вам успішно долати труднощі і досягти найкращих результатів.

Дякую вам за витримку і професіоналізм. Бажаю всім трудовим колективам здоров'я, щастя, благополуччя, родинного добробуту і злагоди!

 

З повагою –

Микола АЗАРОВ,

прем'єр-міністр України.

Колективу

«АзовЕлектроСталі»

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня металурга.

Історія «АзовЕлектроСталі», що веде свій відлік з 1982 року, коли були запущені перші печі для виплавляння зливків та крупних відливок, сповнена трудової звитяги, творчого пошуку, вагомих виробничих набутків.

Сьогодні «АзовЕлектроСталь» - сучасне підприємство, що спеціалізується на випуску вагонного литва, спеціальних литих і кованих заготовок для важкого, енергетичного і транспортного машинобудування, металургійної, гірничодобувної та інших галузей промисловості України. Найважливіші процеси формування, виплавляння та очищення сталі здійснюються за допомогою комп'ютерних систем, які контролюють всі технологічні етапи виробництва.

Активна інноваційна політика, творчо переосмислений європейський досвід створення автоматизованих формувальних ліній, вдало проведена реконструкція печей дозволили підприємству орієнтуватися на випуск майже 600 тисяч тонн високоякісної сталі вже в найближчому майбутньому. Все це здатне вивести його в число не тільки потужних металургійних підприємств України, але й зробити тут електросталеплавильне виробництво найбільш екологічно чистим у галузі.

Професіоналізм, сумлінна, цілеспрямована та наполеглива праця чотирьохтисячного трудового колективу були гідною відповіддю фінансово-економічним викликам новітнього часу. Попри всі труднощі й негаразди, ви розширюєте масштаби своїх завдань - далі підвищувати енергоефективність виробництва, глибше проводити його технічну модернізацію, міцніше утверджувати свої позиції на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Переконаний, дружний колектив «АзовЕлектроСталі» докладе максимум зусиль, аби славний літопис його трудових звершень примножувався новими досягненнями і перемогами.

У день професійного свята металургів складаю щиру вдячність працівникам заводу, всім, хто, збагачуючи і примножуючи славні традиції галузі, зміцнює національну економіку й слугує прикладом самовідданого трудового служіння рідному народові, своїй державі.

Бажаю вам і вашим родинам миру, добра, благополуччя і всіляких гараздів.

 

Володимир ЛИТВИН,

голова Верховної Ради України.

 

 

 

2006-2007 © "Азовэлектросталь"
Дизайн и секс шопхостинг MariupolCity.com